Постоянни комисии - състав

Постоянна комисия по "Стопанска политика и транспорт"

1. Антон Георгиев Георгиев

2. Дарин Ангелов Ангелов - Заместник - председател

3. д-р Йордан Георгиев Георгиев - Председател

4. Красимир Владимиров Владов

5. Ленко Дайчев Тодоров

6. Николай Емилов Маринов

7. Светослав Александров Доков

8. Христослав Михайлов Михайлов

9. Христомир Цанков Христов

10. Цветко Петров Цветков

11. Юлиян Александров Йовков

 

Постоянна комисия по "Бюджет и финансова политика"

1.Анжела Пламенова Георгиева

2. Дарин Ангелов Ангелов

3. Йордан Василев Василев - Заместник-председател

4. Методи Васков Петков

5. Николай Николов Маринов

6. Пенчо Василев Дреновски

7. Пепо Василев Петков - Председател

8. Светослав Александров Доков

9. Сузан Ваит Зечири

10. Христомир Цанков Христов

11. Цветан Методиев Антов

 

Постоянна комисия по "Общинска собственост и инвестиционна политика"

1. Бойко Димитров Янчев

2. Бойко Йорданов Тодоров

3. Владислав Димитров Монов

4. Георги Петков Велков

5. д-р Йордан Георгиев Георгиев - Заместник - председател

6. 

7. Ленко Дайчев Тодоров

8. Марияна Димитрова Илиева

9. Пенчо Василев Дреновски - Председател

10. Пепо Василев Петков

11. Христофор Петков Дочев - Заместник - председател

 

Постоянна комисия по "Култура, вероизповедания и международна дейност"

1. Диана Милкова Данова - Заместник - председател

2. Катя Атанасова Христова - Заместник - председател

3. Марияна Димитрова Илиева

4. Милчо Здравков Илиев

5. Николай Емилов Маринов

6. Пенчо Василев Дреновски

7. Петя Крумова Василева - Председател

8. Ристем Мехмед Халкоглу

9. Стефан Димитров Петков

10. Сузан Ваит Зечири

11. Цветко Петров Цветков

 

Постоянна комисия по "Образователна политика и читалищна дейност"

1. Георги Петков Велков - Заместник - председател

2. Диана Милкова Данова - Председател

3. Емил Кирилов Райков

4. Йордан Христов Грижов

5. Катя Атанасова Христова

6. Николай Николов Маринов - Заместник-председател

7. Петя Крумова Василева

8. Светослав Александров Доков

9. Стефан Димитров Петков

 

Постоянна комисия по "Младежки дейности, спорт и туризъм"

1. Бойко Димитров Янчев

2. Бойко Йорданов Тодоров

3. Йордан Христов Грижов - Заместник - председател

4. Красимир Владимиров Владов

5. Пепо Василев Петков

6. Цветан Методиев Антов - Председател

7. Цветомир Руменов Генчев

 

Постоянна комисия по "Здравеопазване и социална политика"

1. д-р Йордан Георгиев Георгиев - Заместник - председател

2. 

3. Катя Атанасова Христова

4. Марина Николаева Андреева

5. Тодор Стефанов Бузев

6. Цветко Петров Цветков

7. Цветомир Руменов Генчев

 

Постоянна комисия по "Устройство на територията, екология и земеделие"

1. Бойко Йорданов Тодоров

2. Георги Петков Велков

3. Йордан Василев Василев - Заместник - председател

4. Йордан Христов Грижов

5. Милчо Здравков Илиев - Председател

6. Николай Николов Маринов

7. Ристем Мехмед Халкоглу

8. Христослав Михайлов Михайлов

9. Цветомир Руменов Генчев

 

Постоянна комисия по "Обществен ред и сигурност"

1. Адриан Христов Асенов

2. Бойко Димитров Янчев - Заместник - председател

3. Владислав Димитров Монов - Председател

4. Емил Кирилов Райков

5. Ибрям Шериф Мусов

6. Красимир Владимиров Владов

7. Христослав Михайлов Михайлов 

 

Постоянна комисия по "Законност, предотвратяване и установяване на конфликт на интереси и контрол по изпълнение на решенията"

1. Антон Георгиев Георгиев

2. Владислав Димитров Монов

3. Дарин Ангелов Ангелов - Председател

4. Здравко Хараламбиев Георгиев

5. Ибрям Шериф Мусов

6. Сузан Ваит Зечири

7. Юлиян Александров Йовков